System do wysyłki kodów zamówionych na Allegro

Aplikacja pobiera zamówienia z Allegro API, przetwarza je i wysyła klientom zamówione produkty wirtualne - kody - w formie tekstowej lub graficznej

Ciekawe funkcjonalności


  • Pobieranie zamówień Allegro z poczty

    Allegro API bywa awaryjne. Aby zamówienia spływały na bieżąco, system, awaryjnie, pobiera je z poczty email, skojarzonej z kontem Allegro, poprzez protokół IMAP.


  • System zwrotu prowizji Allegro

    Dla zamówień nieopłaconych od tygodnia, aplikacja generuje wnioski o zwrot prowizji od Allegro. Całkiem automatycznie.


  • Kody tekstowe lub graficzne

    System obsługuje zamówienia, wysyłając produkty wirtualne - kody do gier, programów. Kody wysyłane są w formie tekstowe lub graficznej - plik jako załącznik do wiadomości email.

Pobieranie zamówień Allegro z poczty

W razie awarii Allegro API (która zdarzają się często), aplikacja pobiera zamówienia z poczty email powiązanej z kontem Allegro. Dalej, proces przetwarzania zamóœienia odbywa się standardowo. Dzięki temu, klienci nie niecierpliwią się w oczekiwaniu na zamówiony produkt, pomimo kłopotów z API.

Przypomnienie i Zwrot prowizji Allegro

Kiedy zdarzy się, że klient coś od Ciebie kupi, ale wciąż nie otrzymałeś płatności, system automatycznie będzie wysyłał mu przypomnienia.

Ostatecznie, jeśli nie zapłaci, aplikacja złoży do Allegro wniosek o zwrot prowizji. Przy dużej ilości zamówień, proces ten masz w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu oszczędzasz czas.

Statystyki sprzedaży

Prosty moduł statystyk, pozwoli sprawwdzić jak sprzedawał się dany produkt w konkretnym okresie. Albo jak całościowo wygląda sprzedaż dla danego konta.

Stany magazynowe

Dla każdego produktu, możesz pobrać kod do wklejenia na aukcję Allegro, który wyświetli aktualny stan magazynowy danego produktu, czy też informację o braku dostępnych produktów. Problem z edytowaniem aukcji rozwiązany

Aplikacja nastawiona na obsługę wielu użytkowników i wielu kont Allegro..

Zobacz więcej realizacji

Szukasz podobnego rozwiązania ?

Napisz do mnie, a dokonam dla Ciebie analizy Twojej aplikacji
i przygotuję niezobowiązująco precyzyjny projekt