System automatycznej obsługi zamówień Allegro

Zamówienia są zbierane z kilku kont Allegro, sklepów internetowych lub dodawane ręcznie. Skrypt przetwarza zamówienia, generuje certyfikaty, faktury i wszystko wysyła klientowi. W pełni automatycznie.

Ciekawe funkcjonalności


  • Pobieranie zamówień z Allegro API

    System automatytcznie, na bieżąco pobiera zamówienia z Allegro i zewnętrznych sklepów, przetwarza je, generuje fakturę i certyfikat oraz wysyła klientowi dedykowany klucz licencyjny. Wszystko odbywa się w tle.


  • Automatyczna aktualizacja stanów magazynowych

    Skrypt, w razie niskiego stanu magazynowego dostępnych kodów, sam zamawia klucze licencyjne od dostawców, poprzez ich API. Co więcej skrypt sprawdza u którego dostawcy dany kod kupi najtaniej.

Wysyłka kodów Allegro

Sprzedając produkty wirtualne, takie jak kody licencyjne do oprogramowania, możesz uzupełniać swoje kody magazynowe na bieżąco, w zależności od aktualnych potrzeb.

Każdy produkt ma przypisany minimalny stan magazynowy, kiedy ten stan zostanie osiągnięty, skrypt łączy się z API dostawców kodów i kupuje kody, które potem są rozsyłane klientom. Cały proces odbywa się w pełni automatycznie.

Dziennik Zdarzeń

Każda wykonana akcja, zmiana statusu, edycja zostaje zarejestrowana w dzienniku zdarzeń. Na bieżąco można śledzić, kto modyfikował jakie zamówienie, w jaki sposób i w jakim czasie.

Relacje

Każda aukcja, ma przypisany produkt statyczny. Na tej podstawie, aukcje są identyfikowane i dalej, całe zamówienie jest przetwarzane

Fakturowanie

Podczas przetwarzania zamówienia, generowana jest faktura, która załączana jest do wiadomości email, wysyłanej klientowi.

Dedykowane rozwiąnie, jest w pełni dopasowane do Twoich potrzeb, możesz zdefiniować fakturę, domyślny termin płatności, czy też przypisać paragon

Produkty Statyczne

Zamówione przedmioty są kojarzone z produktami statycznymi. Do każdego produkty przypisywane są kody. Dla produktu, możesz zdefiniować minimalny stan magazynowy, okres trwania licencji czy też cenę zakupu.

Każdemu produktowi można równiez przypisać indywidualny szablon generowanego certyfikatu, oraz instrukcję obsługi

Aplikacja działa stabilnie, miesięczne rejestruje i przetwarza ponad 2300 zamówień z kilku kont Allegro i zewnętrznych sklepów...

Zobacz więcej realizacji

Szukasz podobnego rozwiązania ?

Napisz do mnie, a dokonam dla Ciebie analizy Twojej aplikacji
i przygotuję niezobowiązująco precyzyjny projekt